Vedúci zmeny

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Vysoká pri Morave
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Monitorovanie a optimalizácia výroby (pracovné procesy, dodržiavanie špecifikácií a termínov)
  • Zabezpečenie, aby výsledky spĺňali normy kvality
  • Presadzovanie zdravotných a bezpečnostných opatrení
  • Spolupráca s vedením výroby v Morave a Solingene
  • Spolupráca vo výrobe

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list v nemčine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť Büttner-Schmitz GmbH so sídlom v Solingene (Nemecko) už viac ako dve generácie navrhuje a vyrába stojany pre galvanické technológie. Od roku 2007 spoločnosť založila dcérsku spoločnosť na Slovensku pod obchodným názvom Büttner-Schmitz s.r.o.. Spoločnosť vyrába širokú škálu rámových konštrukcií, ktoré sú vďaka svojim konštrukčným vlastnostiam presne prispôsobené komplexným potrebám spotrebiteľov. Spoločnosť v súčasnosti pracuje s najmodernejšou CNC technológiou. Všetky dokončovacie kroky sa realizujú automaticky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Čítanie a spracovanie 3D výkresov - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Preukázateľná odborná prax ako technický pracovník vo výrobe, skúsenosti v oblasti obrábania kovov

Počet rokov praxe

3

  • Technické vzdelanie
  • Manuálna zručnosť a technické schopnosti
  • Dôkladné znalosti riadenia výroby
  • Znalosť noriem kvality a predpisov o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
  • Dobré organizačné a riadiace schopnosti
  • Silné rozhodovacie schopnosti a prístup orientovaný na výsledky
  • Dobrá znalosť nemeckého jazyka

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Zákutná