Logo RS technology s.r.o.

Projektant TZB

RS technology s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za úspešné zahájenie, plánovanie, realizáciu, kontrolu a ukončenie projektov UK

- Vyhotovenie projektovej dokumentácie v profesii UK (plynové kotolne a biomasové kotolne, OST, Tepelné čerpadlá, KGJ...)

- Spracovanie štúdií a technických návrhov v oblasti vykurovanie

- Sledovanie vývojových trendov, legislatívy a noriem

- Komunikácia s klientom, poskytovanie technickej podpory

- Príprava rozpočtu a kalkulácií

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Firemné akcie, teambuildingy

kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické zameranie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, technický smer, strojárstvo

- Analytické a technické myslenie

- Flexibilita, ochota pracovať, zodpovednosť

- Prehľad v oblasti tepelnej energetiky

- Prehľad a orientácia v alternatívnych zdrojoch tepla

- Ochota a schopnosť ďalšieho vzdelávania sa

Prax v projekčnej činnosti je vítaná, rozhodujú však znalosti v oblasti TZB a zručnosti s projekčnými nástrojmi.

Moderná technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovania a modernizácie tepelných hospodárstiev, a to hlavne s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Našou vlajkovou loďou je dodávka a montáž inovatívnych kontajnerových kotolní či kotolní na biomasu, zaoberáme sa aj výstavbou a rekonštrukciami, komplexnou revitalizáciou, údržbou i správou bytových domov a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Hájková