Spojme Tvoj talent s našimi možnosťami

Where
Talent Meets
Opportunity

Spojme Tvoj talent
s našimi možnosťami

Audit Trainee - Bratislava

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
September 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru v audite už počas štúdia. Ak hľadáš dynamickú a perspektívnu prácu, si na správnom mieste. Audit pomáha podnikom budovať dôveru a podporuje ich rast a my ti ponúkame jedinečnú príležitosť nahliadnuť do sveta biznisu. S kolegami budeš hneď od začiatku spolupracovať na komplexných audítorských zákazkách pre organizácie z rôznych odvetví, od maloobchodných predajní až po nadnárodné korporácie. Staň sa súčasťou tímu profesionálov, ktorí sú zapálení pre svoju prácu, a od ktorých budeš mať príležitosť rozvíjať svoje zručnosti.

Staň sa súčasťou KPMG a začni s nami budovať svoju kariéru!

#MakeYourMark

Čo by si mal/-a spĺňať?
  • ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2)
  • nemecký jazyk výhodou
  • vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý
  • schopnosť vidieť v dátach to, čo iní nevidia
  • chuť učiť sa, zodpovedný a proaktívny prístup ku práci

Čo u nás získaš?
  • priamu pomoc a podporu v osobnom a kariérnom raste
  • komunitu skvelých kolegov, mentorov a kamarátov
  • prostredie, kde sa každý deň naučíš niečo nové
  • hybridný model práce (kombinácia home office a office)
  • extra dni dovolenky, krátke letné piatky
  • možnosť zapojiť sa do dobrovoľníckych a CSR projektov
  • MultiSport kartu, Wellbeing Program a psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
  • teambuildingové aktivity a Buddy program (podpora ostrieľaného kolegu)
  • notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely
  • firemné zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union a i.),
  • finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu a ďalšie finančné benefity

Informácie k nástupu:
  • Dátum nástupu: september 2024
  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Nástupná mzda: 6,80 € / hodina
  • Zmluva: doba určitá

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám životopis

ID: 4831217  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.