Marketingový asistent

Gurman s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac- prémie -podľa osobných skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora tímu pri plnení marketingových plánov
  • Tvorba a implementácia social media stratégie, príprava produktových materiálov
  • Tvorba a publikovanie vizuálneho a textového obsahu na sociálnych sieťach (Facebook, IG, web) prostredníctvom profesionálneho, user-friendly softvéru
  • Každodenná správa aktivít v rámci sociálnych sietí
  • Spolupráca s grafikom a idea-makerom pri tvorbe kontentu
  • Administratívna podpora (registrácie, objednávky, zmluvy, ubytovanie, doprava)
  • Aplikácia inovácií v oblasti sociálnych médií. Sledovanie trendov v digitálnej oblasti, aktívne vyhľadávanie inovácii v atrakciách pre Nestville Farm
  • Aktívne sprevádzanie skupín po areáli
  • Aktívne podieľanie sa na spoločných podujatiach
  • Sprostredkovanie predaja služieb
  • Komunikácia s externými partnermi (organizátormi, garantmi, agentúrami)
  • Koordinácia mítingov v rámci interného tímu (pravidelné update ohľadom služieb a atrakcii v Nestville parku)
  • Vyhľadávanie nových spolupráci s externými partnermi
  • Podpora pri organizácii eventov a podujatí

Typický deň na pozícii Marketingový asistent vyzerá tak, že sa podieľaš na tvorbe a publikovaní vizuálneho a textového obsahu na sociálnych sieťach, spravuješ aktivity na sociálnych sieťach a zabezpečuješ administratívnu podporu. Pracovná doba je 8 hodín denne a typický pracovný týždeň má 5 dní.

  • Máš možnosť stále sa učiť a rásť. U nás získaš bezplatné vzdelávanie a kariérny rast.
  • Ak sa nám podarí prekonať očakávania, dostaneš koncoročnú prémiu.
  • Máš k dispozícii podnikovú kartu na výrobky.
  • Pracuješ s tímom skúsených a kreatívnych ľudí, ktorí ti pomôžu rozvíjať sa a napredovať v tvojej kariére.
  • Ak ovládaš angličtinu, máš výhodu. Ale aj ak nie, radi ti pomôžeme ju zdokonaliť.
  • Pravidelné firemné eventy spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Word Press - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Kreativita, nadšenie a pracovné nasadenie
  • Všeobecný rozhľad v rámci sociálnych médií
  • Základné znalosti v digitálnej oblasti
  • Základné znalosti v grafickej oblasti
  • Chuť vzdelávať sa
  • Schopnosť pracovať tímovo
  • Zodpovednosť, dôslednosť
  • Prax je výhodou
  • Zmysel pre design
  • Typicky požadované vzdelanie: Bakalár v oblasti marketingu alebo podobnej oblasti
  • Hard skills: Digitálny marketing, Adobe Creative Suite, Google Analytics
  • Soft skills: Komunikácia, organizácia, časový manažment

Spoločnosť zaoberajúca poľnohospodárskou výrobou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MVDr. Andrea Lopatovská
Tel.: +421908117457